Projecten

De meest recente projecten

Nieuwe collega’s

Welkom aan onze nieuwe collega’s Casper en Kees. 

Per 1 februari is Casper ons team komen versterken als stagiair projectontwikkeling. Hij zit momenteel in zijn derde jaar van de studie bouwmanagement en vastgoed. Casper zal een bijdrage leveren bij het opstellen en uitvoeren van een exploitatie plan voor een aantal vastgoed objecten en projecten. Naast een deel onderzoek zal hij ook praktisch en zelfstandig meewerken bij de uitvoering.

Per 1 maart is Kees ons team komen versterken als Junior Vastgoedontwikkelaar. Kees heeft afgelopen november zijn studie bouwmanagement en vastgoed succesvol afgerond aan de hogeschool Inholland in Haarlem en wil nu zijn focus leggen op de vastgoed investering.

Wij wensen Casper en Kees heel veel succes!

 

Projecten: Gerealiseerd

Projecten: In ontwikkeling

Projecten: In verkoop

Related Posts

Project De Ambacht in verkoop

In Juni zijn we de verkoop gestart van 15 appartementen op de plek waar we jarenlang zelf kantoor hebben gehouden.

Read More

Nieuwe aankoop Laat 128

Aan de De Laat in Alkmaar bevond zich de grootste winkel van Alkmaar: Primark. Primark heeft besloten om per 1

Read More